Biznes

Organizujemy profesjonalne konferencje
Gwarancja najniższej ceny

Biznes

Idealne miejsce na konferencję

Hotel Groman to przyjazne miejsce dla biznesu. Jest to bardzo dobry hotel na konferencje w województwie mazowieckim w rejonie Warszawa i okolice. Dzięki dobrej lokalizacji w centrum Polski pod Warszawą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem przy trasie wylotowej z Warszawy na Kraków jest dogodnym i bezproblemowym miejscem do organizacji profesjonalnych szkoleń, biznesowych spotkań jak i eventów.

Sale konferencyjne

W pełni wyposażone

Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi i wyposażonymi w najwyższym standardzie salami konferencyjnymi. Wyposażone są w nagłośnienie oraz inne akcesoria ułatwiające przedstawienie prezentacji. W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy różnorodny układ sal. Podczas spotkań proponujemy serwis kawowy w różnych wersjach dostosowanych do potrzeb.

czytaj więcej

Atrakcje

Integracja po szkoleniu

Dla naszych gości biznesowych mamy przygotowane atrakcje, które urozmaicą pobyt i zapewnią doskonały wypoczynek po części szkoleniowej. Sala Klubowa na terenie naszego hotelu umożliwia w wolnym czasie nie tylko grę w kręgle i w bilard, ale także daje sposobność do zorganizowania taneczno-biesiadnych imprez integracyjno-towarzyskich w luźnej klubowej atmosferze. Jest również możliwość zorganizowania spotkania przy grillu na wolnym powietrzu lub rozpalenia ogniska.

Sala bankietowa

Organizacja uroczystości

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w naszym hotelu. Dysponujemy różnorodnym menu, dostosowanym do preferencji gości. Na specjalne życzenie możemy również zorganizować dodatkowe atrakcje kulinarne, w postaci: stołu wiejskiego i pieczonych mięs. Istnieje również możliwość zamówienia tortu przygotowanego zgodnie z tematyką imprezy.

czytaj więcej

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu